249.00
139.00
99.00
149.00
169.00
119.00

Bonnenuit Galata Çikolata 

Yaşam adı verilen mucizeye kendi içinde güzellikler katan birbirinden farklı olgular bulunuyor. Bunlar yaşamın o yoğun ve stresli geçen anlarında insanlara mutluluk ve keyif veren değişik türden ürünlerdir. Nitekim böylesi şeylerin ilk başında da yediden yetmişe herkesin aklına öncelikli olarak çikolata gelir. Bu  noktada da Bonnenuit Galata çikolata aşağıda verilen bilgilerden de anlaşılacağı çikolata ile adı özdeşleşen bir kurumdur. Alanında tam anlamı ile öncü ve farklıdır. Üstelik Galata gibi son derece tarihi ve sofistike olan bir yerleşim biriminde son derece özel bir müşteri kitlesine kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Çikolata Yemenin Faydaları 

Çikolata özellikle çok daha saf bir bileşini olan bitter çikolata uzmanlarının da önerdiği bir besin maddesidir. Yapılan muhtelif türde ameliyatlar sonra ortaya çıkarak baş ağrısını giderirler. Dahası mutlu olmanın en doğal yollarından bir tanesi günde türü ne olursa olsun çikolata yemektir. Benzer bir biçimde besin değeri çok yüksek olduğu için düzenli olarak tüketilmesi gereken bir besin maddesidir. Yapılan araştırmalara kansere karşı etkili olduğunu ortaya koymuş durumdadır. Dahası enerji verir. Stresi azaltır. Tüm bunların yanı sıra tansiyon sorunu olanlar için son derece önemli bir besin maddesidir. Detaylı bilgi için  Bonnenuit web adresine bakılabilir.

B094D0D8 1C07 4D2A AB3C 33BE78557B3A 1 105 c

Çikolata Alırken Bilinmesi Gerekenler 

Bonnenuit Galata çikolata ürünlerinden de görüleceği üzere çikolata alırken ilk başta dikkat edilmesi gereken ürün kalitesidir. Kesinlikle kalitesinden emin olun çikolatalar alınmalıdır. İçerisinde az katkı maddesi olan doğal bileşenler içeren çikolatalar alınmalıdır. Mutlaka son kontrol tarihine bakılması gerekir. Bunun yanı sıra bilinen ve güvenilir markaların çikolataları bilinen ve güvenilir adreslerden temin edilmelidir. Elbette kişi kendi damak lezzetine uygun olan çikolataları tercih etmelidir. İşin fiyat kısmı ise en son düşünülmesi gereken argümandır. Aşırı ucuz çikolatalar ise kesinlikle alınmamalıdır. Bizim çikolatalarımız ise tüm bu kriterleri fazlası ile taşımaktadır.

Bonnenuit Galata Çikolata olarak piyasa araştırması yapıldığında görüleceği gibi fiyatlarımız ürün kalitesi de göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Ürün fiyatlarımız ürün türüne, sade ya da fındık vb. malzemeler olup olmamasına, özel bir tasarımı olup olmadığına göre değişmektedir. Ürün gamımız oldukça geniş olup her bütçeye uygun bir çikolatamız vardır. Siz de  Bonnenuit sitesine girerek istediğiniz ürünü  firmamızdan satın alabilirsiniz.

Çikolata Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar