249.00
139.00
99.00
149.00
169.00
119.00

Bonnenuit Kadıköy Çikolata

Bonnenuit Kadıköy Çikolatalezzeti ve sunumu ile diğer çikolatalardan oldukça farklı bir yere sahiptir. İstanbul Anadolu Yakası’nda oturanlar için Kadıköy’de hizmet veren firma, Avrupa Yakası’nda da Galata ve Karaköy semtlerinde de hizmet sunar. Charlie’nin Çikolata Fabrikası’nın baş kahramanı olan Willy Wonka’yı bilmeyen yoktur. İlham kaynağını meşhur Willy Wonka’dan alan firma, farklı tasarımlarla döşenmiştir.

Kadıköy’deki şubede kırmızı ve beyaz renklerin muhteşem uyumu göze çarpar. Dükkânın içerisindeki kırmızı kayan merdiven ayrı bir şıklık unsurudur. Çikolata her yaşa hitap etmekle birlikte, elbette hedef kitlesi çocuklardır. Kadıköy’de bulunan çikolata mağazası, Willy Wonka’nın çikolata fabrikasını andırır. İçerisinde farklı çeşitlilikte çikolata hammaddeleri, eritilmeyi hazır halde müşterilerini bekler.

Yaratıcı Çikolata Fikri

Bonnenuit Kadıköy Çikolatayaratıcı çikolata fikri ile yola çıkan firmalardandır. Dökme kalıplar çok farklı şekillerde olup, gelen müşterinin beğenisine uygun olan kalıplara dökülmek üzere hizmet verir. Katı çikolatalar, uygun şekillerde eritilerek, mutfaklarda isteğe uygun tasarımlı kalıplara dökülür. Bu sayede, kişinin beğenisine uygun ve hayal gücüne hitap eden şekillerde, donmaya bırakılır. Kısa bir süre sonra çikolatalar, yenmeye hazır hale gelir. İsteyenler Kadıköy’de bulunan mağazada kendine özgü atmosferinde bu lezzetlerin tadına bakabilir.

Bir diğer alternatif te paketlenerek evlerde yenmeye hazır hale gelmesi ya da hediyelik olarak satın alınmasıdır. Minik kareler halinde kesilmiş, son derece gevrek yapıda olan kreplerimizin üzerine Belçika çikolataları dökülerek, çok katlı çikolata lezzetleri oluşturulur. Çikolatanın hayal bile edilemeyecek çok farklı varyasyonlarını firmamızda bulmak söz konusudur. Hayal gücü ile damak tadını birleştiren Bonnenuit, her kesimin tercih ettiği lezzetli çikolataları oluşturur.

983BD06B B416 47BC 8813 F45DF3B715F1 scaled

Çikolatanın Şık Sunumu

Bonnenuit Kadıköy Çikolatatablet çikolatalar kadar, farklı sunumlarıyla da öne çıkar. Çikolatadan yapılmış değişik lezzetler bulunur. Bunların başında gelen fondülerdir. Fondü türlerimiz, çilekli, muzlu olabildiği gibi her türlü mevsim meyvesiyle de yapılabilir. Uçan balon şeklinde tasvir edilen şık fondü ısıtıcıları ile her dem erimiş şekilde çikolataların muhafazası söz konusudur. Dönme dolap şeklinde olan fondüler de masalarda oldukça şık duracaktır.

Bonnenuit Kadıköy ÇikolataBonne Nuit markası ile tüm çikolata sevenleri bir araya getirir. Çikolata gezegeni şeklinde yapılan tasarımlarımız da büyük ilgi toplamaktadır. Firmamızda ödüllü mini oyunlar da oynanmaktadır. Kahvaltı için gelenlere yönelik; kruvasan, farklı türlerde peynirler, tereyağı ve böğürtlen şık sunum tabalarında hazırlanır. Keyifli zaman geçirmek için tavsiye edilen mekânların başında yer alırız.

Çikolatayı Herkese Sevdiren Marka