249.00
139.00
99.00
149.00
169.00
119.00

Bonnenuit Karaköy Çikolata

Bonnenuit Karaköy çikolataşık sunumları ve lezzetli çikolataları ile tercih edilen markaların başında gelir. Beyoğlu, Karaköy ve Kadıköy’de bulunan şubelerimiz, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla dizayn edilmiştir. Lezzetli olduğu kadar, şık sunumlarımızla da çikolatalarımız tercih edilen markaların başında yer alır. Çikolata dükkânları, Charlie’nin Çikolata Fabrikası ve Willy Wonka’dan ilham alınarak hazırlanmıştır.

Dökme kalıplarda en şık tasarımları yaratmak söz konusudur. Isıtıcılarda eritilen plaka halindeki çikolatalar, şık kalıplara dökülerek, birbirinden farklı tasarım çikolata modelleri oluşur. Beyaz çikolata, bitter ya da sütlü çikolataları son derece lezzetlidir. Her şube, farklı iç tasarımlarda olup, gelen müşterilerle yapılan eğlenceli yarışmalar sonucu, ödülle noktalanır. Bonnenuit çikolata mağazalarında sadece çocuklar değil, yetişkinler de son derece keyifli vakit geçirir.

Hediyelik Çikolatalarda Şık Sunumlar

Bonnenuit Karaköy çikolatahediyelik olarak ta tercih edilen markaların başında gelir. Firmanın çikolataları şık ve yaratıcı sunumlar içerisinde satışa sunulur. Uçan balona bağlı olan çikolatalar, doğum günü çikolataları, kruvasan ve çikolata soslu paketler ile özgün sunumlar hazırlanır. Firmada her türlü kutlama malzemesi de sipariş edilebilir. Çikolatalar şaşırtıcı tasarımlarda şık paketler içerisinde sunulur.

Çocuklara yönelik doğum günü kutlamaları için en güzel çikolatalı gevrek ve sosları sipariş etmek söz konusudur. Kurabiyeler ve çikolatalı sufleler son derece lezzetlidir. Fondüler de şık tasarımlarda sunulur. Mağazalara gelen kişiler, şık tasarımlı çikolata imalathanesinde fondüleri tadabilir. Uçan balon şeklinde sunulan sufleler, her zaman sıcak ve akışkan şekilde kalır. Siparişler, istenilen çiçek aranjmanları içerisinde de getirilir. Birbirinden güzel mevsim çiçekleri, özel tasarım kutularda sunulur. Bonnenuit sitesini yakından inceleyebilirsiniz.

983BD06B B416 47BC 8813 F45DF3B715F1 scaled

Çikolatada Lezzet Arayanlar

Bonnenuit Karaköy çikolataçikolatada sürekli lezzet arayışında olan ve yeni tasarımları deneyen firmaların başında gelir. Alışılmışın dışında tasarımları ve birbirine yakışan tatları çikolata ile birleştirmesi, tercih sebebidir. Taze olarak ve günlük üretilen çikolatalar, sağlıklı ve besleyici özelliklere de sahiptir. Çıtır gevrek katmanlarından dökülen çikolataların üzerinde donmuş tasarımları ile görsel bir şıklık meydana getirilir.

Çikolatalara yakışan meyve tasarımları, kek ya da pankek tarzına dönüşebilir. Belli oranlarda hesaplamaya dayalı olarak hazırlanan çikolatalı tatları, her seferinde hep aynı lezzeti verir. Evlerde de fondü zevkini yaşamak söz konusudur. Firma bunun için her türlü malzemeyi, paketleyerek nasıl kullanılacağı konusunda da bilgi sunar. Farklı çikolata tasarımları, fondüler, kurabiyeler ve çikolatalı çıtır lezzetler için Bonnenuit sitesini ziyaret ederek firmamızdan hizmet alabilirsiniz.