Gösterilen sonuç sayısı: 4

159.00
119.00
219.00
219.00

Dükkanlarımızda Doğum Günü Kutlama

Özel doğum günlerini dükkanlarımızda kutlamayı tercih ederek hayatınızda eşsiz bir hatıra oluşturabilirsiniz. Doğum günü kutlama mekanları ile sizlere hizmet verirken gerekli olabilecek tüm ayrıntıları düşünerek hareket ediyoruz. Karaköy ve Kadıköy Moda’da yeni buluşma noktalarımızı sizlere sunarak lezzetli çikolatalarımızı tadabilmeniz için bekliyoruz.


Sevdiklerinize özel doğum günü sürprizleri yapmak istiyorsanız fakat bu noktada mekan seçimi konusunda kararsız kaldıysanız bizi tercih edebilirsiniz. Doğum günü kutlanacak yerler için alternatifler sunarak doğum günü partinizi en özel hale getiriyoruz.


İstanbul doğum günü mekanları arasındaki dükkanlarımız alkolsüz doğum günü mekanları arayanlar için de uygundur. Samimi ve sıcak bir ortamda size özel doğum günü masası hazırlayarak bu özel anınızı taçlandırıyoruz. Sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz doğum günü kutlanan cafeler sizlere birçok farklı açıdan özel avantaj sağlar.


Size Özel ve Eğlenceli Doğum Günü Kutlamaları

2 kişilik doğum günü kutlama mekanları İstanbul bölgesindeki kişiler için kullanıma hazırdır. Doğum günü konseptini yansıtabilecek özel çikolata kutuları, kutlama malzemeleri ve uçan balonlarla süslü dükkanlarımızda unutulmayacak özel bir doğum günü partisine imza atabilirsiniz.


Doğum günü masalarının lezzetli ve anlamlı duruşuyla bugüne kadar kutladığınız en özel doğum gününü yaşayabilirsiniz. Anadolu Yakası doğum günü mekanları arayanlar için de uygun olan dükkanlarımız aynı zamanda Avrupa Yakası doğum günü mekanları arayanlar için de idealdir. İki farklı yakada da sizlere özel hizmet sunduğumuz dükkanlarımız mevcuttur.


Beyoğlu doğum günü mekanları arasında yer alan dükkanlarımızda sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Patenti bize ait olan ve başka hiçbir yerde benzeri olmayan ürünlerimiz sayesinde kendinizi daha özel hissetmeye başlayabilirsiniz. Partilerin ve kutlamaların en önemli detayları arasındaki kutlama malzemelerini de içeren dükkanlarımızda doğum günü kutlayabilmek için siz de yerinizi ayırtabilirsiniz. Doğum günü rezervasyonu yaparak özel masanızın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.


Özel yapıya sahip ve işlevsel duruşlarıyla dikkat çeken kutlama malzemeleri aynı zamanda estetik tasarımlarıyla da öne çıkanlardandır. Sizler de doğum günü partinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz dükkanlarımızdaki birçok farklı seçenekten yararlanabilirsiniz.