S.O.S 4th 7

S.O.S.4th Fondue (İst. Dışı)

  260.00

  Gönderim Bilgisi
  Bu sayfadan İstanbul uzak ilçeler ve İstanbul dışı şehirler için sipariş verebilirisiniz. 

  UYARI: İstanbul uzak ilçeler ve İstanbul dışı siparişlerde çilek yerine brownie gönderilecektir.

  Whatsapp Sipariş

   

   Ekstra Mum Seçenekleri:

   • 16.95 ₺
   • 0 ₺
   • 0 ₺
   • 16.95 ₺
   Ne yazacağına henüz karar veremediysen tıkla!

  Eklemek İstediğiniz Ürünleri Seçiniz

  249.00
  119.90
  319.00
  Kategoriler:

  “Bu kutuların yapılış aşaması anlatılamayacak kadar uzun, tüm Moda’yı ve Beyoğlu’nu saran beyaz çikolatalı brownie, cookie ve muffinin kokusunu da tasvir edemeyeceğiz. Belçika çikolatalarının tadını anlatamayız. Şu an kabarmakta olan kruvasanların çıtırtısını nasıl duyuralım?Tüm Türkiye’ye evlerinize getirebiliriz!”

  İÇERİK:

  1 adet 45×20 ayaklı sunum tepsisi, 1 adet cam mumluk, 1 adet 11 cm paslanmaz çelik tencere, 200 gr sütlü Callebaut/Belcolade Belçika çikolatası, 110 gr beyaz çikolatalı brownie, 4 adet cookie, 4 adet bademli üzümlü kurabiye, 110 gr tuzlu kraker, 4 adet karamelli muffin, 120 gr çilek Toplam Net Yenilebilir Ürün Gramajı: 820 gr

  SERVİS VE MUHAFAZA KOŞULLARI:

  Sunum tepsisinin ayakları açılır, üzerine yağlı kâğıt serilir. Cam mumluğun içine mum yerleştirilip yakılır, üstüne tencere yerleştirilir. Tencereye Belçika çikolatası eklenip kavanozlardaki ürünler tepsiye dizilir. Çikolata eriyik hale gelene kadar sürekli karıştırmalıdır, eridikten sonra mum söndürülmedir. Ürünlerimiz 7 gün boyunca oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. (çilek içeren ürünler hariç)

   

  İncelemeler

  Henüz inceleme yapılmadı.

  “S.O.S.4th Fondue (İst. Dışı)” için yorum yapan ilk kişi siz olun