S.O.S. Çikolata Kutusu

98.00

Bu kutu, muhtemelen hediye edilen kişinin şimdiye dek aldığı en lezzetli hediye olacak. Binlerce müşterimiz öyle söyledi.

Bugün
18 Eylül
Yarın
19 Eylül
Takvim

 • Ekstra Mum Seçenekleri:

  • 21.186 ₺
  • 21.186 ₺
  • 8.473 ₺
  • 8.473 ₺
  • 25.42 ₺

  Ne yazacağına henüz karar veremediysen tıkla!

Video Yükle

Eklemek İstediğiniz Ürünleri Seçiniz

S.O.S. Çikolata Kutusu

“Bu kutuların yapılış aşaması anlatılamayacak kadar uzun, tüm Moda’yı ve Beyoğlu’nu saran beyaz çikolatalı brownie, cookie ve muffinin kokusunu da tasvir edemeyeceğiz. Belçika çikolatalarının tadını anlatamayız. Şu an kabarmakta olan kruvasanların çıtırtısını nasıl duyuralım? Yalnızca, eğer İstanbul’daysanız evlerinize getirebiliriz!”

İÇERİK:

S.O.S. Çikolata Kutusu : https://www.bonnenuit.com.tr/s-o-s/ 90 gr Sütlü, 90 gr Beyaz, 90 gr Bitter Callebaut Belçika çikolatası, 6 dilim brownie, 2 adet cookie, 2 adet kruvasan, 3 adet karamelli muffin, 130 gr çilek, 2 parça waffle, 2 profiterol. Toplam Net Ürün Gramajı: 727 gram

SERVİS VE MUHAFAZA KOŞULLARI:

S.O.S. Çikolata Kutusunun tüm Ürünleri günlük olarak üretilir. Pişirilmiş ürünlerin tazeliğini korumaları için 8 saatte tüketilmesi gerekir. Çikolatalar gerçek kakao yağı içerdiğinden 27 derecenin altındaki sıcaklıkta donmaya başlar. Donmuş olan çikolataları, kabıyla birlikte, sıcak suyun içinde 4 dakika bekleterek tekrar eriyik hale getirmelisiniz. Not: Çikolatayı suyla doğrudan temas ettirmeyiniz!

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“S.O.S. Çikolata Kutusu” için yorum yapan ilk kişi siz olun