S.O.S. Love3

1,180.00

 • Dükkanlarımız her gün 07:00’de açılıyor. Şeflerimiz 12:00’a kadar ürünlerimizi pişiriyor. Fırından çıkan ürünler 13:00’a kadar kutulanıp kuryelerimiz tarafından 17.00’a kadar tarafınıza teslim edilirken biz pişirmeye devam ediyoruz. Yeni ürünleri bu kez 18:00’a kadar kutulayıp dağıtımı 22:00’a kadar tamamlıyoruz. Böylece kutularınız sizlere her zaman çok özel ve çok taze olarak ulaşıyor.

Gönderim Bilgisi
Bu ürünü kurye ile sadece İstanbul içi belirtilen bölgelere teslim edebiliyoruz. Teslimat tarihi ve teslimat bölgesi için aşağıdaki alanları doldurabilirsiniz. Örnek: Bahçelievler, Üsküdar, Bakırköy vb. ilçe isimleri ile arama yapabilirsiniz.

İlçeniz gönderim alanı dışındaysa S.O.S 4th Fondue kargo seçeneğini tercih edebilirsiniz.

S.O.S. 4th Fondue ürününü inceleyin

Gel-Al

Bu ürünü Gel-Al olarak Karaköy şubemizden en az bir gün önceden Whatsapp sipariş hattımızdan sipariş vermek koşuluyla satın alabilirsiniz.

Gel-Al Fiyatı: 1000TL

Whatsapp Sipariş

 

Bugün
29 Haziran
Yarın
30 Haziran
Takvim

 • Balon Seçenekleri:

  • 0 ₺

  Ekstra Mum Seçenekleri:

  • 0 ₺
  • 16.95 ₺
  • 0 ₺
  • 0 ₺
  • 0 ₺
  • 16.95 ₺
  Ne yazacağına henüz karar veremediysen tıkla!

Eklemek İstediğiniz Ürünleri Seçiniz

249.00
119.90
319.00

“Bu kutuların yapılış aşaması anlatılamayacak kadar uzun, tüm Moda’yı ve Beyoğlu’nu saran beyaz çikolatalı brownie, cookie ve muffinin kokusunu da tasvir edemeyeceğiz. Belçika çikolatalarının tadını anlatamayız. Şu an kabarmakta olan kruvasanların çıtırtısını nasıl duyuralım? Yalnızca, eğer İstanbul’daysanız evlerinize getirebiliriz!”

İÇERİK:

Seçeceğiniz 4 adet helyum gazlı uçan balon, 250 gr sütlü, 250 gr beyaz, 250 gr bitter Callebaut Belçika çikolatası, 8 dilim beyaz çikolatalı brownie, 5 adet kruvasan, 6 adet cookie, 6 adet karamelli muffin, 6 adet portakal dolgulu çikolatalı muffin, 280 gr çilek. Toplam Net Ürün Gramajı: 1846 gram

SERVİS VE MUHAFAZ KOŞULLARI:

Kutu açıldığında seçtiğiniz balonlar yaklaşık 2 metre yükselir. Kutunun içerisinde balonların bağlı olduğu bir çikolata kutusu daha bulunur. Yenilebilen ürünler bu kutunun içindedir. Çikolatalar gerçek kakao yağı içerdiğinden 27 derecenin altındaki sıcaklıkta donmaya başlar. Donmuş olan çikolataları, kabıyla birlikte, sıcak suyun içinde 6 dakika bekleterek tekrar eriyik hale getirmelisiniz. Not: Çikolatayı suyla doğrudan temas ettirmeyiniz! Kutunun içerisine yüzük ve benzeri ürün (10 gr ağırlığını geçmeyecek) eklemek istediğiniz takdirde, kutuyu Karaköy şubesinden teslim almanız gerekmektedir.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“S.O.S. Love3” için yorum yapan ilk kişi siz olun