S.O.S. 2ND

158.00

Gönderim Bilgisi
Bu ürünü kurye ile sadece İstanbul içi belirtilen bölgelere teslim edebiliyoruz. Teslimat tarihi ve teslimat bölgesi için aşağıdaki alana ilçenizi yazınız.

Örnek: Bahçelievler, Üsküdar, Bakırköy vb. ilçe isimleri ile arama yapabilirsiniz.

İlçeniz gönderim alanı dışındaysa S.O.S 4th Fondue kargo seçeneğini tercih edebilirsiniz.

S.O.S. 4th Fondue ürününü inceleyin

Gel-Al

Bu ürünü Gel-Al olarak Karaköy, Moda şubemizden 12:00-20:00 arası satın alabilirsiniz.

Gel-Al Fiyatı: 138TL

Whatsapp Sipariş

CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ SEVKİYATIMIZ VARDIR!

 

Bugün
26 Temmuz
Yarın
27 Temmuz
Takvim

 • Ekstra Mum Seçenekleri:

  • 0 ₺
  • 16.95 ₺
  • 0 ₺
  • 0 ₺
  • 0 ₺
  • 16.95 ₺

Eklemek İstediğiniz Ürünleri Seçiniz

“Bu kutuların yapılış aşaması anlatılamayacak kadar uzun, tüm Moda’yı ve Beyoğlu’nu saran beyaz çikolatalı brownie, cookie ve muffinin kokusunu da tasvir edemeyeceğiz. Belçika çikolatalarının tadını anlatamayız. Şu an kabarmakta olan kruvasanların çıtırtısını nasıl duyuralım? Yalnızca, eğer İstanbul’daysanız evlerinize getirebiliriz!”

İÇERİK:

90 gr Sütlü, 90 gr Beyaz, 90 gr Bitter, 90 gr çilekli Callebaut Belçika çikolatası, 90 gr Lotus kreması, 6 dilim beyaz çikolatalı brownie, 3 adet cookie, 2 adet kruvasan, 3 adet karamelli muffin, 3 adet portakal dolgulu çikolatalı muffin, 130 gr çilek, 100 gr ananas, 3 dilim mozaik kek, 4 parça waffle, 4 adet profiterol. Toplam Net Ürün Gramajı: 1304 gram

SERVİS VE MUHAFAZA KOŞULLARI:

Tüm Ürünler günlük olarak üretilir. Pişirilmiş ürünlerin tazeliğini korumaları için 8 saatte tüketilmesi gerekir. Çikolatalar gerçek kakao yağı içerdiğinden 27 derecenin altındaki sıcaklıkta donmaya başlar. Donmuş olan çikolataları, kabıyla birlikte, sıcak suyun içinde 4 dakika bekleterek tekrar eriyik hale getirmelisiniz. Not: Çikolatayı suyla doğrudan temas ettirmeyiniz!

 

S.O.S. 2ND için 1 inceleme

 1. İlayda

  Arkadaşım çok beğendi. Mükemmeldi, çok teşekkür ederiz :))

İnceleme yap