Endless Love – Uçan Balon

1,399.48

30 adet kırmızı kalp, 30 adet pembe metalik uçan balon 

DİKKAT! BU ÜRÜNE ÇİKOLATA KUTUSU DAHİL DEĞİLDİR.

Whatsapp Sipariş

 

Bugün
29 Haziran
Yarın
30 Haziran
Takvim

Eklemek İstediğiniz Ürünleri Seçiniz

249.00
119.90
319.00

Balonlar helyum gazı ile doldurulmuş olarak teslim edilir. Kalp balonlar 4-7 gün, Metalik balonlar 8-12 saat havada kalır. (Bu süre hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.)Bu ürüne çikolata kutusu dahil değildir. Ürünler sayfasından çikolata kutusunu sepetinize eklediğiniz takdirde ürünler beraber gelecektir.

Uçan Balon

Uçan balon dendiğinde aklınıza iki farklı balon gelebilir. Bunlardan bir tanesi hava taşıtı olarak kullanılan ve aklımıza Kapadokya’yı getiren; diğeri ise çeşitli kutlamalarda kullanılan, farklı renk ve şekillere sahip olabilen bir çeşit eğlence aracı diyebileceğimiz balonlardır.

Uçan Balonlar Nerelerde Kullanırlar?

Uçan balonların kullanım anlanları gün geçtikçe artmakta ve çeşitlenmektedir. Onlara keyifli partilerde, doğum günü partilerinde, düğünlerde, sevgililer gününde, baby shower partilerinde, işletme açılışlarında ve daha birçok organizasyonda rastlayabiliyoruz. Uçan balon kullanım alanları balonların çeşitlenmesiyle paralel olarak değişmektedir. Ayrıca uçan balonlar, bu sürekli değişen ve hızına yetişemediğimiz dünyada unuttuğumuz kutlamalarda bizi kurtaran bir unsur haline de gelebilmektedir.

Örneğin yarın bir arkadaşınızın doğum günü var ve siz onun doğum gününü unuttunuz ama kutlamak istiyorsunuz çünkü ayıp olacağını düşünüyorsunuz ama doğum günü partisine gidecek vaktiniz de yok. Geriye bir seçenek kalıyor, o da evine bir hediye göndermek. İşte tam da bu noktada uçan balonlar ve Bonnenuit sitesindeki ürünler hayatınızı kurtarıyor. Neden mi? Çünkü ona ne hediye almış olursanız olun, hatta almamış bile olsanız bağlama uygun bir uçan balon gönderdiğinizde buna mutlu olacak ve sevinecektir. Bu da tabii ki uçan balonların sihirli büyüsünden kaynaklanmaktadır.

Uçan Balonlar Neden Kullanılır?

Başlıca kullanım nedeni, kullanıldığı ortamın atmosferini değiştirmesinden kaynaklanmaktadır. Örneğin eğer organizasyonunuzda uçan balonlara yer veriyorsanız muhtemelen ortamı güzelleştirmek için çok fazla süs malzemesine ihtiyacınız olmayacaktır. Çünkü doğru bir seçim yaptığınızda kullandığınız balonlar renkleri ve şekilleriyle size ayak uyduracak ve etkinliğin yardımcı rolünü kapmaya hak kazanacaktır. Bunun yanı sıra, büyük bir etkinliğe ihtiyaç duymadan bir uçan balonla sevdiğinizi (bu sevgiliniz, çocuğunuz veya eşiniz olabilir) mutlu edebilirsiniz.

Seçtiğiniz balonun rengi ve şekli de amaca uygun bir şekilde değişiklik gösterecektir. Örneğin eğer sevgilinize alacaksanız balonunuzu kalpli ve kırmızı tercih ederek onu sevdiğinizi başka bir yolla söylemiş olursunuz, ya da mutlu etmek istediğiniz bir çocuk ise ona üstünde sevdiği bir çizgi film karakterinin resmi veya şekli olan veya sevdiği renklere sahip bir uçan balon alabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla bir ev partisi düzenlemek istiyorsanız, daha parlak ve eğlence mesajı veren, atmosfere ayak uyduran renkler tercih edebilirsiniz.

Uçan Balonların Renk ve Çeşitleri

Az önce de dediğimiz gibi balonun kullanım amacına göre şekli ve rengi de değişmektedir. Bildiğimiz klasik balon şeklinin yanında yıldız, kalp ya da rakam şeklinde balonlar da mevcuttur. Rakam olanları genellikle doğum günü kutlamalarında ya da yıl dönümlerinde kullanılır. Örneğin 25 yaşına girecek bir arkadaşınızın doğum gününü kutlamak istiyorsanız kutlamanızı 25 yaş balonuyla tamamlayabilirsiniz. Ya da eğer bir arkadaşınızın iş yerinde 1. yılıysa 1 şeklindeki balonu tercih ederek onu mutlu edebilirsiniz. Balonu kullanacağınız alanla paralel olarak aynı zamanda farklı şekil ve renklerdeki balonları kombinleyerek estetiği arttırabilirsiniz.

Uçan Balon Seçmenin Önemi

Uçan balonların kullanım alanlarını ve önemini anlattık fakat çok daha önemli bir nokta daha mevcut. O da uçan balon seçmek. Bu hem uçan balonun şekli, rengi, cinsi için geçerlidir hem de uçan balonu aldığımız firma için geçerlidir. Firma seçmenin önemli olmasının başlıca nedenlerinden biri güvenliktir. Her firmadan aldığınız uçan balon aynı kalitede olmayacaktır. Fakat balonunuzun kaliteli ve size zarar vermeyecek şekilde olması son derece önemlidir. Çünkü uçan balonu eğlencenize dâhil ettiğiniz andan itibaren onunla vakit geçirmeye başlıyorsunuz, bu yüzden eğer materyali iyi olmayan bir balon aldıysanız bu sağlığınız için iyiye işaret olmayabilir. Bunun yanı sıra etkinliğinize uygun renk ve şekillerde balonlar seçebilmeniz balonların amacına uygun olması açısından önemlidir. Bu yüzden balonlarınızı alırken onu kullanacağınız ortamdaki renkleri ve atmosferi de düşünerek alabilirsiniz. Böylece işinizi garantiye almış bir şekilde keyfinizi çıkarabilirsiniz.

Uçan Balonu Nereden Almalı?

Buraya kadar uçan balonlar hakkında yeterince bilgiye sahip oldunuz ama peki istediğiniz bu balonları nereden alacaksınız? İhtiyacınız olan kaliteli ve farklı renklerdeki, şekillerdeki balonlara Bonnenuit web sitesine tıklayarak ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İnternet sitemizden farklı balon çeşitlerini görebilirsiniz. Siteye girdiğinizde uçan balon koleksiyonunu göreceksiniz, bu koleksiyon sayesinde istediğiniz balonu rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca koleksiyon dışında uçan balon kombinlerimiz de bulunmaktadır. Örneğin çiçek buketleriyle, S.O.S çikolata kutusuyla kombinleyerek hediyenizi süsleyerek daha değerli hale getirebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Endless Love – Uçan Balon” için yorum yapan ilk kişi siz olun